103. Beethoven
Autor: Eduard Hette
Kreslená kopie portrétu Beethovena, signováno a datováno vpravo dole, rámováno a zaskleno.
Technika: kresba na kartonu, datace: 1932
Šířka: 47 cm, výška: 65 cm, rámování: 79x61 cm
Konec dražby: 15.02.2022 20:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč