83. Novotvary v prostoru

Autor: Čeněk Pražák
(1914 Praha - 1996 Dittinger, Švýcarsko)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1965
Šířka: 85 cm, výška: 105 cm, rámování: 109 x 88 cm
Stav: vynikající

Odhadní cena: 50 000 - 80 000 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:27

Aktuální cena: 12 000 Kč

Zbývá: 3d 3h 38m 20s

Minimální příhoz: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 12 000 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
12 000 Kč19.9.2018 14:25:38