83. Novotvary v prostoru

Autor: Čeněk Pražák
(1914 Praha - 1996 Dittinger, Švýcarsko)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1965
Šířka: 85 cm, výška: 105 cm, rámování: 109 x 88 cm
Stav: vynikající

Odhadní cena: 50 000 - 80 000 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:30

Dosažená cena: 70 000 Kč

Vyvolávací cena: 12 000 Kč

Seznam příhozů (28)

částkapříhoz
70 000 Kč25.9.2018 19:25:59
65 000 Kč25.9.2018 19:24:46
60 000 Kč25.9.2018 19:23:09
55 000 Kč25.9.2018 18:50:26
50 000 Kč25.9.2018 18:01:50
49 900 Kč25.9.2018 18:01:50 (limit 25.9.2018 12:45:41)
48 000 Kč25.9.2018 18:01:25 (limit 25.9.2018 12:45:41)
46 000 Kč25.9.2018 18:01:25
44 000 Kč25.9.2018 18:01:12 (limit 25.9.2018 12:45:41)
42 000 Kč25.9.2018 18:01:12
38 000 Kč25.9.2018 18:00:59 (limit 25.9.2018 12:45:41)
36 000 Kč25.9.2018 18:00:59
34 000 Kč25.9.2018 18:00:51 (limit 25.9.2018 12:45:41)
32 000 Kč25.9.2018 18:00:51
30 000 Kč25.9.2018 17:56:11 (limit 25.9.2018 12:45:41)