Novotvary v prostoru

Autor: Čeněk Pražák
(1914 Praha - 1996 Dittinger, Švýcarsko)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1965
Šířka: 85 cm, výška: 105 cm, rámování: 109 x 88 cm
Stav: vynikající

Odhadní cena: 50 000 - 80 000 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:30

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 12 000 Kč