160. Lekníny
Autor: Josef Velčovský
(1945 Václavovice)
Signováno vpravo dole tužkou vlevo dole číslováno 178/200, volný list.
Technika: litografie
Šířka: 8 cm, výška: 11 cm, rámování: 17 x 12 cm
Konec dražby: 12.07.2022 21:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč