86. Akt
Autor: Josef Velčovský
(1945 Václavovice)
signováno a datováno tužkou uprostřed vpravo
Technika: kresba na kartonu, datace: 1990
Šířka: 10 cm, výška: 19 cm, rámování: 24x15 cm
Odhadní cena: 700 - 800 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 19:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč