86. Akt

Autor: Josef Velčovský
(1945 Václavovice)

signováno a datováno tužkou uprostřed vpravo
Technika: kresba na kartonu, datace: 1990
Šířka: 10 cm, výška: 19 cm, rámování: 24x15 cm

Odhadní cena: 700 - 800 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč