87. Lesní interieur
Autor: Ferdinand Prokop
(1880 Praha)
signováno vpravo dole, na reversu štítek z galerie Výtvarné umění Karel Velinger z roku 1930
Technika: olej na kartonu, datace: 1929
Šířka: 49 cm, výška: 37 cm, rámování: 56 x 68 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 25.09.2018 19:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč