Lesní interieur

Autor: Ferdinand Prokop
(1880 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu štítek z galerie Výtvarné umění Karel Velinger z roku 1930
Technika: olej na kartonu, datace: 1929
Šířka: 49 cm, výška: 37 cm, rámování: 56 x 68 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 25.09.2018 19:37

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč