86. Lesní interieur

Autor: Ferdinand Prokop
(1880 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu štítek z galerie Výtvarné umění Karel Velinger z roku 1930
Technika: olej na kartonu, datace: 1929
Šířka: 49 cm, výška: 37 cm, rámování: 56 x 68 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 25.09.2018 19:37

Dosažená cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (38)

částkapříhoz
22 000 Kč25.9.2018 19:32:31 (limit 25.9.2018 19:28:41)
22 000 Kč25.9.2018 19:32:31
20 000 Kč25.9.2018 19:28:41 (limit 25.9.2018 19:28:41)
19 000 Kč24.9.2018 16:28:05
18 000 Kč24.9.2018 08:45:00 (limit 22.9.2018 07:16:56)
17 500 Kč24.9.2018 08:45:00
16 500 Kč21.9.2018 08:59:32 (limit 19.9.2018 18:29:08)
15 500 Kč21.9.2018 08:59:32
14 500 Kč15.9.2018 19:05:30 (limit 12.9.2018 12:05:53)
14 000 Kč15.9.2018 19:05:30
13 000 Kč13.9.2018 14:52:54 (limit 12.9.2018 12:05:53)
12 000 Kč13.9.2018 14:52:54
11 000 Kč12.9.2018 16:01:44 (limit 12.9.2018 12:05:53)
10 000 Kč12.9.2018 16:01:44 (limit 12.9.2018 16:01:44)
9 000 Kč11.9.2018 14:09:59 (limit 26.8.2018 22:37:52)