82. Konvolut - Osoby
signováno dole, 3 kusy
Šířka: 24 cm, výška: 37 cm, rámování: 44 x 32,5 cm
Konec dražby: 05.10.2021 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč