82. Prof. Rabl - konvolut 17ks
soubor 17-ti signovaných volných listů
Technika: kresba
Výška: 17 cm, rámování: volné listy
Stav: poškozeno
Konec dražby: 17.04.2023 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč