Zamyšlená

Autor: Rastislav Michal
(1936 Teplice)

signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 16/22, mírně zašpiněno, paspartováno a zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 34 cm, rámování: 53 x 48 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč