147. Obrať se k předkům, zvrhlé pokolení

Autor: Ivan Exner
(1960 Pardubice)

signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 51/100, kolorováno
Technika: tisk na kartonu, datace: 2004
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm, rámování: 58,5 x 41 cm - volný list

Konec dražby: 25.09.2018 20:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč