113. V zrcadle
Autor: Ladislav Kuklík
(1947 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno
Technika: kresba, datace: 2004
Šířka: 83 cm, výška: 49 cm, rámování: 77 x 102 cm
Konec dražby: 06.10.2021 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč