83. Horný S. - Bělovodská dolina

signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, rám rozeschlý
Technika: olej na plátně, datace: 1958
Šířka: 65 cm, výška: 55 cm, rámování: 71 x 82 cm
Stav: poškozená malba, rám

Konec dražby: 28.01.2019 21:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč