59. Věž na dně moře
Autor: Pavel Sukdolák
(1925 Humpolec - 2022)
číslováno 55/100 a signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 18 cm, výška: 28 cm, rámování: 44 x 33 cm
Konec dražby: 11.07.2022 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč