83. Prostor
nesignováno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.07.2019 13:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč