83. Zrcadlo v rámu s andělíčky
Šířka: 42 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 59 x 58 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 19:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč