151. Květiny ve váze
Autor: Vlastimil Kozák
(1911 Bedihošť - 1997 Andělská Hora)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 47,5 cm
Konec dražby: 25.09.2018 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč