116. Portrét děvečky
Autor: František Hladík
(1887 Praha - 1944 Skála)
Signováno vpravo dole tužkou, na reversu štítek. Paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba
Šířka: 21 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 42 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.02.2023 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč