Betlémská kaple

Autor: Jaroslav Panuška ml.
(1898 Praha - 1962 Havlíčkův Brod)

autorský přípis na reversu, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 20 cm, rámování: 39 x 43 cm

Konec dražby: 25.09.2018 18:20

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč