Pohled na klášter Želiv

Autor: Stanislav Doležal
(1886 Praha - 1945 Humpolec)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na dřevě, datace: 1941
Šířka: 25 cm, výška: 29 cm, rámování: 38 x 34 cm

Konec dražby: 25.09.2018 19:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč