17. Pohled na klášter Želiv
Autor: Stanislav Doležal
(1886 Praha - 1945 Humpolec)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na dřevě, datace: 1941
Šířka: 25 cm, výška: 29 cm, rámování: 38 x 34 cm
Konec dražby: 25.09.2018 19:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč