Kostelní interiér

Autor: František Hlavica
(1885 Vsetín - 1952 Vsetín)

přípis na reversu, zaskleno
Technika: olej na překližce
Šířka: 23 cm, výška: 40 cm, rámování: 48 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 25.09.2018 18:25

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč