1048. Hradčany
Autor: Jan C. Vondrouš
(1884 Chotusice - 1970 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: lept na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 23 cm, rámování: 40 x 60 cm
Konec dražby: 10.02.2020 20:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč