111. Kostel
Autor: Jan C. Vondrouš
(1884 Chotusice - 1970 Praha)
signováno a datováno vpravo dole tužkou pod paspartou, vlevo dole v tisku, číslováno 22/200, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept, datace: 1940
Šířka: 25 cm, výška: 32 cm, rámování: 58 x 44,5 cm
Konec dražby: 21.07.2021 21:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč