128. Interiér kostela

Autor: Jan C. Vondrouš
(1884 Chotusice - 1970 Praha)

signováno a datováno tužkou vpravo dole. Signováno a datováno v kameni vpravo dole. Paspartováno a zaskleno.
Technika: litografie na kartonu, datace: 1928
Šířka: 29 cm, výška: 36 cm, rámování: 53 x 44 cm

Konec dražby: 25.09.2018 20:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč