J. Bjornsvig - Žena v kuchyni
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 27,5 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 33 x 39,5
Konec dražby: 19.12.2023 20:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč