Tři koně
Autor: Jan Janča
(1907 Uherský Brod - 1992)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1963
Šířka: 37 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 44,5 x 59
Stav: dobrý
Konec dražby: 09.04.2024 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat