Tažení sání

Autor: Jan Janča
(1907 Uherský Brod - 1992)

signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Šířka: 28 cm, výška: 19 cm, rámování: 31 x 43,5

Konec dražby: 08.04.2024 20:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč