84. Pohled z lávky
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 9,5 cm, výška: 8,5 cm, rámování: 22 x 20 cm
Konec dražby: 21.07.2021 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč