Don Quijote
Autor: Karel Hruška
(1930 Praha - 2015)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo číslováno 114/120, volný list
Technika: litografie, datace: 1982
Šířka: 10,5 cm, výška: 15 cm
Konec dražby: 09.04.2024 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč