1. Město v hlavě
Autor: Jaroslav Paur
(1918 Kladno - 1987 Praha)
datováno a signováno vpravo dole a na napínacím rámu, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1985
Šířka: 96 cm, výška: 73 cm, rámování: 110 x 87 cm
Konec dražby: 12.09.2022 19:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 95 000 Kč