U jezera
Autor: Josef Svoboda
(1901 Mariánské Lázně - 1945 Praha)
signováno vlevo dole
Technika: akvarel
Šířka: 25 cm, výška: 19,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 08.11.2023 20:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč