Lodě na moři
Autor: Josef Svoboda
(1901 Mariánské Lázně - 1945 Praha)
signováno vlevo dole
Šířka: 25 cm, výška: 17 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 08.11.2023 20:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč