49. Portrét muže
Autor: Josef Svoboda
(1901 Mariánské Lázně - 1945 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 37,5 cm, výška: 47 cm, rámování: 76,5 x 64
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 20:16 SELČ
Zbývá: 12d 13h 32m 58s
Vyvolávací cena: 3 500 Kč