Motiv z Paříže

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 53 cm

Konec dražby: 08.02.2022 19:47 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 400 Kč