85. Neurčený autor - Konvolut 2 ks
2 ks akvarel paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 15 cm, rámování: 32 x 41,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.04.2019 22:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč