85. Práce u stohu
Technika: olej na plátně
Šířka: 92 cm, výška: 64 cm, rámování: 81 x 119 ccm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 18.09.2019 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč