Weber - Potok v horách
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 44 cm, výška: 54 cm, rámování: 64 x 54 cm
Konec dražby: 14.06.2023 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč