Dvůr "U koníků"

Autor: Stanislav Doležal
(1886 Praha - 1945 Humpolec)

fragment signatury vlevo dole, na reversu autorský přípis a datace
Technika: olej na překližce, datace: 1921
Šířka: 33,5 cm, výška: 37 cm, rámování: 45 x 41

Konec dražby: 25.09.2018 19:13

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč