Chalupy v zimě

Autor: František Škrabánek
(1901 Humpolec - 1974 Herálec)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 31 x 41 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč