60. Kytice 2 ks
Autor: Alois Procházka
(1895 Kostelec nad Černými lesy - 1963 Brno)
párové obrazy, signováno vpravo dole a vlevo dole, na reversu autorský přípis a datace, rámy poškozeny
Technika: olej na kartonu, datace: 1927
Šířka: 14,5 cm, výška: 13,5 cm, rámování: 23 x 24 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 25.09.2018 19:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč