Lidé bez domova

Autor: Břetislav Benda
(1897 Líšnice - 1983 Praha)

patinovaná hlína, signováno na plintě, vyryto dodatečně autorovo narození, hlava ženy lepená
Materiál: pálená hlína
Výška: 23,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 25.09.2018 19:06

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč