194. Krajina
Autor: František Švéda
(1901 Prostějov)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 40 cm, výška: 26 cm, rámování: 28,5 x 43 cm
Konec dražby: 06.11.2018 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 750 Kč