Břízky
Autor: Josef Bino
(1881 Kouřim)
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 94 cm, výška: 70 cm, rámování: 82 x 106 cm
Konec dražby: 24.08.2023 21:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč