Cesta v krajině

Autor: Josef Bino
(1881 Kouřim)

signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 57 cm, výška: 42 cm, rámování: 53 x 68 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.02.2020 21:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč