25. Selka v krajině

Autor: Josef Bino
(1881 Kouřim)

Signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno v původním blondel rámu. Zakoupeno původním majitelem na výstavě v Luhačovicích.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 43 cm, výška: 33 cm, rámování: 47 x 57 cm

Konec dražby: 25.09.2018 18:29

Aktuální cena: 1 800 Kč

Zbývá: 3d 3h 42m 51s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Seznam příhozů (7)

částkapříhoz
1 800 Kč13.9.2018 10:51:00
1 700 Kč10.9.2018 19:47:55
1 600 Kč28.8.2018 06:10:58
1 500 Kč26.8.2018 12:22:07
1 400 Kč26.8.2018 11:52:44
1 300 Kč25.8.2018 11:50:01
1 200 Kč20.8.2018 13:56:25