25. Selka v krajině

Autor: Josef Bino
(1881 Kouřim)

Signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno v původním blondel rámu. Zakoupeno původním majitelem na výstavě v Luhačovicích.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 43 cm, výška: 33 cm, rámování: 47 x 57 cm

Konec dražby: 25.09.2018 18:31

Dosažená cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Seznam příhozů (9)

částkapříhoz
2 000 Kč25.9.2018 18:26:19
1 900 Kč25.9.2018 17:53:03
1 800 Kč13.9.2018 10:51:00
1 700 Kč10.9.2018 19:47:55
1 600 Kč28.8.2018 06:10:58
1 500 Kč26.8.2018 12:22:07
1 400 Kč26.8.2018 11:52:44
1 300 Kč25.8.2018 11:50:01
1 200 Kč20.8.2018 13:56:25