26. Chalupa v zimě

Autor: Josef Bino
(1881 Kouřim)

Signováno vpravo dole, zakoupeno na výstavě v Luhačovicích.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 43 cm, výška: 33 cm, rámování: 47 x 57 cm

Konec dražby: 25.09.2018 18:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč