28. Snopy na poli

Autor: Josef Bino
(1881 Kouřim)

Signováno vlevo dole, zaskleno, vrámováno v blondel rámu. Zakoupeno na výstavě v Luhačovicích.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 43 cm, výška: 33 cm, rámování: 47 x 57 cm

Konec dražby: 25.09.2018 18:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč