37. Břízky v krajině

Autor: Josef Bino
(1881 Kouřim)

Signováno vpravo dole, zaskleno , rámováno v původním blondel rámu. Zakoupeno na výstavě v Luhačovicích.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 43 cm, výška: 33 cm, rámování: 47 x 57 cm

Konec dražby: 25.09.2018 18:41

Dosažená cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
1 200 Kč10.9.2018 19:52:35