Pohled na trosky
Autor: Josef Bino
(1881 Kouřim)
Signováno vpravo dole, na reversu věnování z roku 1938. Rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 69 cm, výška: 49 cm, rámování: 57 x 76 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 22.10.2023 15:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 700 Kč