Krajina s kvetoucí loukou
Autor: Josef Bino
(1881 Kouřim)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 59 x 74 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 15:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč