Maringotky v zimě

Autor: František Háša
(1880 - 1953)

Signováno vpravo dole, rámováno v původním blondel rámu. Zakoupeno na výstavě v Luhačovicích.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 55 cm, výška: 40 cm, rámování: 53 x 69 cm

Konec dražby: 25.09.2018 18:41

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 400 Kč