30. Maringotky v zimě

Autor: František Háša
(1880 - 1953)

Signováno vpravo dole, rámováno v původním blondel rámu. Zakoupeno na výstavě v Luhačovicích.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 55 cm, výška: 40 cm, rámování: 53 x 69 cm

Konec dražby: 25.09.2018 18:41

Dosažená cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 400 Kč

Seznam příhozů (13)

částkapříhoz
3 600 Kč25.9.2018 18:36:14 (limit 25.9.2018 18:34:39)
3 500 Kč25.9.2018 18:36:14 (limit 25.9.2018 18:36:14)
2 400 Kč25.9.2018 18:35:01 (limit 25.9.2018 18:34:39)
2 300 Kč25.9.2018 18:35:01
2 200 Kč25.9.2018 18:34:39 (limit 25.9.2018 18:34:39)
2 100 Kč25.9.2018 18:33:26
2 000 Kč25.9.2018 18:32:18
1 900 Kč25.9.2018 18:31:53
1 800 Kč25.9.2018 18:31:27
1 700 Kč25.9.2018 18:30:46
1 600 Kč25.9.2018 18:24:53
1 500 Kč25.9.2018 18:23:03
1 400 Kč10.9.2018 19:50:58