31. Rybáři v zimě

Autor: František Háša
(1880 - 1953)

Signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno v původním blondel rámu. Zakoupeno na výstavě v Luhačovicích.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 69 x 89 cm

Konec dražby: 25.09.2018 18:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč